O nas

Biuro Podróży HERMAN TRAVEL zostało założone w 1999 roku po wieloletnim doświadczeniu w działalności naszej pierwszej firmy, którą założyliśmy w 1990 roku pod nazwą Agencja Turystyczno - Usługowa AUTOCENTRALA. Nastawiona była na indywidualną sprzedaż międzynarodowych biletów autokarowych, jak również przez ogólnopolską sieć agentów.

Kadra naszego biura to zespół wykwalifikowanych i kompetentnych osób z pasją turystyczną, mających dwudziestoletnie doświadczenie w branży turystycznej. Podnosimy nadal swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, wyjazdach studyjnych, konferencjach, abyśmy mogli jak najlepiej służyć Państwu radą i informacją dotyczącą oferty, którą proponujemy.
Postaramy się pomóc każdemu klientowi w wyborze wakacyjnej oferty, odpowiemy na wszystkie pytania skierowane telefonicznie za pośrednictwem, adresu e-mail, komunikatora GG czy wiadomości wysłanej poprzez formularz „dla wygodnych”.

Na stronie prezentujemy kilkadziesiąt tysięcy ofert związanych z organizacją wypoczynku. Nasze oferty są aktualizowane na bieżąco przez 24 godziny na dobę.
Wszystkie prezentowane u nas propozycje wyjazdów pochodzą od rzetelnych organizatorów. Każdy z partnerów biura posiada niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje i ubezpieczenia. Zapewnia to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarantuje usługi najwyższej jakości.
Wśród naszych ofert możecie Państwo znaleźć: wczasy zagraniczne, wycieczki objazdowe, oferty last minute, egzotyczne, integracyjne, biznesowe zarówno autokarem jak i samolotem,. Proponujemy również możliwość zakupu biletów autokarowych oraz rezerwacji hoteli na całym świecie poprzez naszą stronę. Dla najmłodszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę letnich i zimowych kolonii oraz obozów młodzieżowych.

Zaufało nam już kilkanaście tysięcy indywidualnych klientów zadowolonych z podróży
oraz firm takich jak:
Chór Akademicki GUM Gdańsk - Chiny,
Grupa Polskie Składy Budowlane - Tunezja,
kilka trójmiejskich szkół - Egipt, Turcja, Grecja,
Cancon - Turcja Grecja,
Rabat Pomorze - Majorka, Kenia oraz krajowe imprezy integracyjne.

Spełnij swoje marzenia rezerwując ofertę na naszej stronie!